previous arrow
next arrow
PlayPause
دوره مقدماتی تا پیشرفته آموزش زبان برنامه نویسی C و ++C
Slider
مرا نژاد پرست میخوانند

مرا نژاد پرست میخوانند . . .

مرا به نژاد پرستی متهم میکنند با این که سالیان سال است میلیون ها نفرشان در کشورم هستند .

در کشورتان جنگ شد به شما پناه دادیم کار دادیم اما . . .

زمانی که در یک کشور جنگ میشود کشور همسایه به رسم جوان مردی به زنان و کودکان کشور جنگ زده پناه میدهد تا مردان آن کشور جنگ زده با خیال راحت با دشمن متخاصم درگیر شده و آنان را از کشور خویش بیرون کنند . کشور من هم، چنین کرد اما شما زنان و کودکان خود را در کشور خویش رها کرده و در کشور من به کار مشغول شدید در پارک هایمان مزاحم زنان و دخترانمان شدید . تجاوز , قتل و دزدی کردید . حال که میگویم از کشورم خارج شو من میشوم نژاد پرست .

میخندم اما از درون گریه میکنم اینجا دگر سراسر بغض است که هموطنان خودم برای آن که چند بچه به آنها بگویند روشن فکر اعتراض میکنند و مرا به نژاد پرستی متهم میکنند.

یکی تنها یکی از دلایل اخراج افاغنه از ایران ایجاد مزاحمت در پارک ها و خیابان ها برای نوامیس مردم است که از این جمله میتوان به :

آزار و اذیت جوان ۱۸ ساله توسط چند تبعه افغان

تجاوز به زن جوان و فیلم برداری از او در حضور همسرش ـ جام‌جم آنلاین

تجاوز چند افغانی به یک زن تهرانی مقابل چشمان شوهرش ـ قانون آنلاین

قتل و تجاوز وحشیانه کارگر افغان به دختر ایرانی ـ گفتارنیوز

تجاوز دو مرد افغان به یک استاد زن دانشگاه در تهران! ـ ایران ناز

و . . . اشاره کرد .

بغییر از این گذارش ها میتوان به کلیپ هایی سیاه از این تجاوز ها ,ضبط شده توسط افغانی ها اشاره کرد که در سایت هایی همچون Live Break قابل مشاهده میباشد.

از دیگر دلایل میتوان به خطر رشد داعش در افغانستان و متقابلا ناامن شدن کشورعزیزمان نام برد .

پس نتیجه میگیریم که اخراج افاغنه از ایران نه تنها ناقض حقوق بشر نیست بلکه حامی حقوق بشر نیز است حامی بشری مهمان نواز که هم اکنون آن را نژاد پرست مینامند .

گ.م

لینک این مطلب در “آفتاب”

پست های مرتبط

لینک کوتاه: http://GMozafarian.ir/lg8s7

4 thoughts on “مرا نژاد پرست میخوانند . . .

  1. گل گفتی ! ولی مشکل از افغانی ها نیست ، مشکل از مسئولان بی غیرت خودمونه که می بینند اینا اینقدر مشکل درست می کنند ولی هیچ غلطی نمی کنند . اگه یه بار این افغانی ها مزاحم ناموس این به اصطلاح مسئولان و کسانی که به شما می گن نژادپرست می شدن دیگه حس انسان دوستیشون به صورت نادرست کار نمی کرد .

  2. اگر تونستیم بیرونشون کنیم
    حرف که زیاده ولی به بلندای تاریخ این کشور ماست. و هیچ جای دنیا ندیدم که اینقدر طرفداری یه اجنبی رو بکنن. حتی دوستانی که هنگام کار در شرکت ها با آنها دوست شدم(که استادان من بودند و الان نخبگان کشور های دیگر هستندو ثروتمند) هم نظر من رو تایید می کنند.
    کی میشود بیدار شویم.

دیدگاه خود را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *