مرا به نژاد پرستی متهم میکنند با این که سالیان سال است میلیون ها نفرشان در کشورم هستند .

در کشورتان جنگ شد به شما پناه دادیم کار دادیم اما . . .

زمانی که در یک کشور جنگ میشود کشور همسایه به رسم جوان مردی به زنان و کودکان کشور جنگ زده پناه میدهد تا مردان آن کشور جنگ زده با خیال راحت با دشمن متخاصم درگیر شده و آنان را از کشور خویش بیرون کنند . کشور من هم، چنین کرد اما شما زنان و کودکان خود را در کشور خویش رها کرده و در کشور من به کار مشغول شدید در پارک هایمان مزاحم زنان و دخترانمان شدید . تجاوز , قتل و دزدی کردید . حال که میگویم از کشورم خارج شو من میشوم نژاد پرست .

میخندم اما از درون گریه میکنم اینجا دگر سراسر بغض است که هموطنان خودم برای آن که چند بچه به آنها بگویند روشن فکر اعتراض میکنند و مرا به نژاد پرستی متهم میکنند.

یکی تنها یکی از دلایل اخراج افاغنه از ایران ایجاد مزاحمت در پارک ها و خیابان ها برای نوامیس مردم است که از این جمله میتوان به :

آزار و اذیت جوان ۱۸ ساله توسط چند تبعه افغان

تجاوز به زن جوان و فیلم برداری از او در حضور همسرش ـ جام‌جم آنلاین

تجاوز چند افغانی به یک زن تهرانی مقابل چشمان شوهرش ـ قانون آنلاین

قتل و تجاوز وحشیانه کارگر افغان به دختر ایرانی ـ گفتارنیوز

تجاوز دو مرد افغان به یک استاد زن دانشگاه در تهران! ـ ایران ناز

و . . . اشاره کرد .

بغییر از این گذارش ها میتوان به کلیپ هایی سیاه از این تجاوز ها ,ضبط شده توسط افغانی ها اشاره کرد که در سایت هایی همچون Live Break قابل مشاهده میباشد.

از دیگر دلایل میتوان به خطر رشد داعش در افغانستان و متقابلا ناامن شدن کشورعزیزمان نام برد .

پس نتیجه میگیریم که اخراج افاغنه از ایران نه تنها ناقض حقوق بشر نیست بلکه حامی حقوق بشر نیز است حامی بشری مهمان نواز که هم اکنون آن را نژاد پرست مینامند .

گ.م

لینک این مطلب در “آفتاب”