Qt_Software_logo

فیلم آموزش فریم ورک QT به زبان فارسی-قسمت نهم

فیلم آموزش فریم ورک QT به زبان فارسی-قسمت نهم

به نام اهورامزدای پاک

معرفی عرضه های مختلف کیوت »

همان طور که گفتم کیوت از خیلی از زبان ها و سیستم عامل ها پشتیبانی میکند در زیر عرضه های مختلف کیوت آورده شده است تا با عرضه های مختلف آشنا شوید . پس از معرفی میتوانید ویدئو آموزش کیوت را تماشا کنید.

Qt Embedded Linux :

Qt Embedded برای سیستم عامل لینوکس وسائل همرا همچون ( PDA , تلفن های هوشم ) عرضه شده است . و آخرین نسخه آن ۴٫۸٫۶ می باشد .

از ابزار های پرکاربرد برای این نسخه می توان :

The Virtual Framebuffer و The VNC Protocol را نام برد .

The Virtual Frame buffer یک نرم افزار مجازی ساز Framebuffer است که برای تنظیم فریم های برنامه بر روی رزولوشن های مختلف صفحه نمایش همانند گوشی ها و PDA ها استفاده می شود .

The VNC Protocol یک نرم افزار مجازی سازی شبکه است شما با این برنامه میتوانید یک شبکه با یک کامپیوتر (سرور) و یک کلاینت که میتواند یک تلفن همراه باشد را مجازی سازی کنید و نیازی به یک شبکه واقعی برای تست نرم افزار نیست .qt

 
فیلم آموزش فریم ورک QT به زبان فارسی-قسمت نهم فیلم آموزش فریم ورک QT به زبان فارسی-قسمت نهم فیلم آموزش فریم ورک QT به زبان فارسی-قسمت نهم فیلم آموزش فریم ورک QT به زبان فارسی-قسمت نهم فیلم آموزش فریم ورک QT به زبان فارسی-قسمت نهم فیلم آموزش فریم ورک QT به زبان فارسی-قسمت نهم فیلم آموزش فریم ورک QT به زبان فارسی-قسمت نهم فیلم آموزش فریم ورک QT به زبان فارسی-قسمت نهم

پست های مرتبط

لینک کوتاه: http://GMozafarian.ir/bVBAF

دیدگاه خود را بنویسید!

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *